ONLINE KAYIT

9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

29-30 Mart 2018 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda  İstanbul, Türkiye’de düzenlenecek olan 2018 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı ’na hoşgeldiniz.

9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılabilmek için izin talep etmek için aşağıdaki formu doldurun. Kayıt, organizatörlerin onayına tabidir.

Talebiniz tamamlandığında başvurunuzun alındığına dair ekranınızda bir mesaj belirecektir. Bu mesaj belirmezse lütfen
kayit@evf.gov.tr   adresi ile iletişime geçiniz.

Yalnızca başvurunuzun kabul edildiğine dair bir cevap alırsanız 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı Açık Forumu’na katılabilirsiniz.

Başvurunuzun kabul edildiğine dair böyle bir cevap alana kadar seyahat rezervasyonlarınızı yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Lütfen Türkiye’ye gelebilmek için VİZE başvuru işlemlerinin, 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na ilişkin başvuru sürecinden bağımsız olduğundan emin olun. Türkiye’ye Giriş için vize almak, her katılımcının kendi sorumluluğudur.


Onay Kutusu:

9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na ilişkin kayıtların ve organizasyonel gerekliliklerin desteklenmesi ile ilgili kişisel bilgileri toplamaktadır. Bu kayıt formunda verilen bilgiler, 9. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı kayıt süreçlerinin yönetimi ve organizasyonel gereklilikleri için Türkiye Hükümeti ile paylaşılacaktır. Bu kayıt formunda verdiğim kişisel bilgilerimin, burada belirtilen amaçlar doğrultusunda toplanmasına, kullanılmasına ve paylaşılmasına onay veriyorum.